Magnetický kabel vyhlásil válku polámaným konektorům

Magnetický kabel Baseus vyhlásil válku polámaným koncům

Mobily a nabíjení, téma, které vydá na jednu celou knihu. Jak udělat z těchto dvou negativních prvků jeden pozitivní a kladný výsledek?

Představuje se Vám Baseus INSNAP iPhone. Nabíjecí kabel s magnetickým upínáním, pro zařízení Apple iPhone s lightning konektorem, je velice chytré napájení vašeho zařízení. Má kvalitně zpracované tělo. Na jeho výrobu byl použit nylon a PVC7. Délka kabelu je příjemných 1,2 metrů, což znamená, že dosáhne i do vzdálenějších míst, která jsou od vašeho stolu o něco dále než jeden metr.

 

Tento nabíjecí kabel Vás v mnohém překvapí. Díky magnetické koncovce má hned dvojí využití. Velice rychle a snadno si s ním zařízení dobijete, a navíc koncovku využijete jako protiprašnou krytku lightning konektoru telefonu. Magnetickou koncovku, která je určená pro nabíjení, necháte jednoduše zastrčenou v telefonu. V tomto tkví velká výhoda, protože díky tomu zamezíte prachu, aby se dostával dovnitř. Máte tak vytvořenou ochranu konektoru nabíjení před okolním prachem. Na tuto zapojenou magnetickou koncovku ve vašem telefonu snadno a rychle kdykoliv připojíte napájecí kabel, který je také magnetický, a proto jej zapojíte i poslepu nebo ve tmě. Napájecí kabel se totiž úplně sám navede na magnetickou koncovku vašeho telefonu pomocí velice silného magnetu, a proto to zvládnete i za úplné tmy, například v noci, kdy se mobily velice rády dožadují nabíjení.

 

 

Magnetický kabel baseus

 

Magnetický kabel je dlouhý 1,2 m. Jeho nabíjecí výkon je 2,4 A. Kvalitně zpracovaný materiál zabrání ztrátě energie při nabíjení. Jeho délka je proto velkou výhodou. Bojíte se, že by se kvůli tak dlouhému kabelu mohlo stát, že by o něj někdo zakopl a vytrhl jej z mobilního telefonu? V tomto případě můžete zůstat úplně v klidu. Magnet se snadno odpojí a nehrozí žádné zničení konektoru nabíjení ani jeho zalomení v mobilním telefonu.

 

A teď ještě něco z technického úhlu pohledu. Vysoce čistý měděný drát se čtyřmi vodiči s dvaaosmdesáti měděnými jádry může zvýšit přenosovou rychlost až o 20 % zatímco díky nabíjecí rychlosti 2,4 A je nabíjení rychlejší a zároveň stabilnější. Vestavěný řídící čip plně automatizuje výkon, který účinně prodlužuje životnost baterie. V tom tkví celé kouzlo. Baterie se díky tomu rychleji neopotřebovává a má delší životnost. Poslední plusem zůstává fakt, že 24K pozlacené kontakty zabrání jakékoliv oxidaci.

 

 

Magnetický kabel baseus lightning iPhone BasicMagnetický kabel Baseus Samsung S7Magnetický kabel lightning iPhone Basic

 

Přidat komentář