Kabel z kevlaru Baseus

Kabel z kevlaru Baseus

Také máte neustálý problém se zničenými a poškozenými kabely k nabíječce? Potřebujete mít telefon neustále po ruce, nabíječku téměř ani nevytahujete ze zásuvky, čehož si všiml i Váš pes? Konec zničeným a zamotaným kabelům. Firma Baseus přichází s kevlarovým kabelem nabíjení. USB Shining Jet Metal Vás svou odolností dostane.

Použitím odolného kevlarového drátu s vysokou tvrdostí a pevností jádra, které bylo testováno tisíci přísnými testy při ohýbání, motání a tření, byla dosažena potřebná kvalita pro každodenní použití. Kvalitní nylon, kterým je tělo kabelu pokryto, navíc zajišťuje dosažení velmi žádané vlastnosti Anti-knotted, neboli ochranou proti zamotávání.

I přes svou pevnost, zůstává kabelu Shining i módní design, který zajišťuje zrcadlově-kovový nádech konektorů. Ten vznikl metodou postupného leštění a broušení hliníkové struktury povrchu konektorů, čímž bylo dosaženo vysoké lesklosti. Navíc při vytváření celkového konceptu kabelu byl stále brán ohled na potřebnou pevnost, proto bylo do jeho vzhledu zaintegrováno intenzivní vyztužení drátu u konektoru, pro dosažení potřebné pevnosti, ohebnosti a odolnosti proti zlomení. Ohebnou část u lightning konektoru, je proto díky vyztužení, možné tvarovat až do 6 úhlů ohybu.

Nabíjecí rozhraní kabelu svým světelným podsvícením navíc umožňuje intuitivní připomenutí stavu nabíjení, pro příjemné a nerušené noční nabíjení a nabíjení ve vozidle.

Rychlé nabíjení a efektivní přenos dat, které kabel zajištuje, je potvrzeno i jeho výkonem nabíjení 2A. S použitím inteligentních čipů je kryt Shining kompatibilní se systémem iOS 8/ 9/ 10 a pro zařízení s lightning konektorem iPhone 7/ 7Plus, iPhone 6/ 6s / 6Plus / 6s Plus, iPhone 5 / 5s / 5c / SE, iPod 4 / iPod mini / iPad Air 1 / 2, iPad Pro a jiné. K dispozici v e-shopu.

 

Baseus kabel
Baseus shining jet metal usb nabíjecí kabel vydrží opravdovou zátěž.
kabel lightning Baseus metal jet kabel lightning Baseus metal jet kabel lightning Baseus metal jet kabel lightning Baseus metal jet kabel lightning Baseus metal jet kabel lightning Baseus metal jet