Pouzdra Goospery - Korejská kvalita

Pouzdra Goospery - Korejská kvalita

Cílem výrobce pouzder Goospery je neustálého zlepšování výrobků, aby uspokojil zákazníky a stal se plnohodnotným poskytovatelem příslušenství pro mobilní telefony. Na trhu je předním výrobcem mobilních pouzder a příslušenství pro mobilní telefony, zejména pro chytré telefony. Zaměřuje se na výzkum a vývoj zboží a proto patří mezi světovou špičku výrobců pouzder. Klíčovým faktorem pro úspěch je spokojenost zákazníků.

Proto nabízí nejlepší ceny při zachování vysoké kvality výrobků. Nabízí širokou škálu příslušenství pro mobilní telefony s kvalitní, stylovou konstrukcí a konkurenceschopnými cenami. Pamatuje i na měnící se potřeby trhu a přizpůsobuje se novinkám a novým telefonům.

 

Metalické pouzdra Goospery iJelly Metallic

Špičkové barevné pouzdro od renomovaného korejského výrobce. Devět nových oslnivých metalických barev pro trendy vzhled. Inovativní povrchová úprava zvýrazňuje metalický efekt barvy. Díky preciznímu zpracování a naprosto přesným rozměrům perfektně pasuje na telefon a tím ho chrání před nárazy a poškrábáním. Přední vyvýšený lem spolehlivě ochrání také hrany a displej telefonu. Osvědčená korejská kvalita!

Pouzdro iJelly Metal poskytuje pohodlný přístup ke všem tlačítkům a funkcím a telefon se jistěji drží. Je vyrobeno z teplem tvrzeného polyuretanu, takže dokonale přilne k telefonu. Zároveň je materiál tak flexibilní, že nepodléhá praskání při častém ohýbání. Díky ultra-slim provedení je pouzdro opravdu tenké a lehké.

Goospery

 

Fancy a Canvas Diary pouzdra

Jedná se o pouzdro ve stylu peněženky. Je vyrobeno z kvalitní syntetické kůže, která zaručí jeho dlouhou životnost. Nepodlehne brzkému "ošoupání". Uvnitř najdete dva sloty pro ukládání kreditních karet nebo bankovek. Telefon samotný je chráněn v TPU silikonové kolébce vyrobené z kvalitního polyuretanu. Zavírání funguje na magnetickou přezku. Přední strana zakrývající obrazovku telefonu obsahuje výřez na sluchátko. Můžete volat i se zavřeným pouzdrem a volajícího uslyšíte čistě a krásně.

Canvas diary

Přidat komentář