Kdo jsme?

Mobily-bohumin team

 

Team mladých lidí, kteří mají pár věcí společných. Žijí ve městě Bohumín a zajímají se o smartphony a o vše, co k nim patří. Na trhu se pohybujeme od roku 2010. Za ty léta jsme se stali předním dodavatelem náhradních a servisní dílů pro mobilní telefony pro střední Evropu. Dodáváme díly do většiny firem zabývající se servisem mobilů v České Republice, Polsku, Slovensku atd.

V oboru získáváme pořád nové zkušeností. Kvalita je pro nás důležitá. Veškeré výrobky se snažíme podrobit testům. Prodáváme jak originály od renomovaných výrobců, tak kompatibilní HQ (High Quality) díly. Kvalitu máme opravdu s čím porovnat. 

Doručení ke dveřím
Bohumínská služba Door to Door Delivery

Jak funguje DOOR Delivery?

Služba je určena výhradně pro obyvatelé města Bohumín a funguje úplně stejně, jako jakákoliv jiná doručovací služba, která Vám dodává Vaše balíčky z e-shopu. Pouze s jediným rozdílem. Zadáte objednávku a ještě tentýž den budeme zvonit u vašich dveří. Za přepravované zboží zodpovídáme dokud ho nepředáme do rukou zákazníka. Tím Vám odpadá riziko z poškození zásilky během přepravy, což je častý problém u ostatních e-shopů.

Chci slevu. Sleduj nás na twitteru

Přihlaš odběr, získej slevu!

Chcete získat slevu na nákup? Stačí přihlásit odběr a sledovat nás na Twitteru. Každý týden tweetujeme všem sledujícím slevový kupón v hodnotě 5 - 40% .