Jak lepit ochranné sklo?

Lepení ochraného skla

Tento návod se vztahuje na výrobky značky 3MK. Levná ochranná skla podle tohoto návodu nepřilepíte. Postrádají totiž určité prvky a vlastnosti pro instalaci. Tím se vysvětluje nízká pořizovací cena u "levnějších" výrobků a vyšší pořizovací náklady u značkových výrobců.

Ochranné skla 3MK Hardglass, 3MK HardGlass 2 a FlexibleGlass jsou vybavena technologii Fit-In™ a Dust-Fix™. Díky těmto "vychytávkám" je instalace skla na obrazovku telefonu opravdu snadná.

Jedná se totiž o pomocné nálepky, které přichytí sklo k telefonu před samotným lepením. To znamená, že sklo si nejdříve přiložíte na obrazovku, vyrovnáte a pak přichytíte nálepkami po stranách k telefonu. Jednoduchý způsob jak sklo nalepit rovně a správně. Navíc celý postup je očíslovaný lístečky Dust-Fix™, takže budete vědět, jak postupovat krok za krokem. Stačí se řídit čísly a návodem níže. 

 


krok 1

 

1

Před začátkem instalace vypni mobil. Nikdo by tě neměl rušit během práce. Zabere to jen pár minut ;)

 krok 2

2

Přiložte ochranné sklo na obrazovku. Pomocné nálepky Fit-In™ si můžete připravit a odlepit z nich spodní část, v dalším kroku je budete lepit ke straně telefonu.

 krok 3

3

Srovnejte horní část sklíčka, aby nepřekrývalo kameru a reproduktor. Přilepte k okraji telefonu horní část nálepky Fit-In™. Stejný krok proveďte s dolní části skla. Srovnejte a přilepte k boku telefonu spodní nálepkou Fit-In™.

 krok 4

4


Sklo máme připraveno. Zvedněte sklo z displeje a dejte stranou. Otevřete jako knihu. Vlhkým hadříkem v jednom směru opakovaně očistěte displej. Hadřík nesmí pouštět vlákna. Pak tu samou činnost suchým hadříkem.

 krok 5

5


Odlepte spodní vrstvu lepící fóie Dust-Fix™ s číslem 1.

 

 krok 6

6


Pomalu položte sklo zpět na displej, jako když zavíráte knihu. Od středu k okraji tiskněte palcem do všech stran, dokud se sklo nepřichytí po celé obrazovce. Anti-Bubble card stěrka vám poslouží k vytlačení bublin.

 krok 7

7


Opatrně odlepte vnější lepící fólii Dust-Fix™ s číslem 3, současně s nálepkami Fit-In™.

 krok 8

8

 A konečně se můžete těšit z nejlepší ochrany dotykové obrazovky.