BOOBAK.CZ

Servis mobilního telefonu pro začátečníky

Také máte doma nefunkční mobilní telefon, který ještě není úplně do šrotu, ale jeho oprava v servise se již nevyplatí? Nechcete dávat za opravu stejnou cenu jako za nový mobilní telefon? Zkuste si opravit telefon podomácku. Hlavní výhoda u nefunkčního mobilu je ta, že nemáte co zkazit. Stejně už nefunguje. Máte-li telefon, který používáte a přesto je nějakým způsobem poškozený, dáme vám pár rad, které vám pomohou rozhodnout, zda zvolit opravu v odborném servise, nebo doma.Mezi nejčastější závady dnešních smartphonů patří zejména rozbitý displej a prasklá dotyková plocha. Dále pak nefunkční, nebo poškozený konektor nabíjení, repráček hovoru, mikrofón, wi-fi, kamera apod. Ve všech těchto případech je nutné rozebrat telefon a vyměnit servisní díl spolu s dalšími servisními úkony.

Jak správně vybrat paměťovou kartu?

Vše neustále narůstá a zrychluje. Zrychluje se internet a vše okolo něj. Větší rozlišení, větší kvalita, více muziky, více aplikací, prostě více všeho a pokud možno co nejrychleji. Spolu s tím roste i nárok na kapacitu paměti mobilního telefonu. Ačkoli od možnosti rozšiřitelné paměti výrobci neustále upouští, stále se najde spousta novějších modelů, které berou slot pro microSD kartu za svou výhodu. Aby však zařízení dosáhlo co nejlepších a nejrychlejších výsledků, je potřeba paměťovou kartu vhodně zvolit. Telefony s pevnou pamětí jsou často nabízeny s nízkou kapacitou úložného prostoru, některé jsou dostupné pouze v 16 a 32 GB variantě. Pro optimální výkon je nutné zvolit tu správnou paměťovou kartu.

Facebook na Nokia 3310?? Žádný problém

Taky si chcete pořídit nostalgický telefon Nokia 3310, ale nemůžete být bez messengeru a facebooku? Původní myšlenka offline telefonu pro důchodce a pamětníky je sice zachována, ale kdo chce cestu si najde. Telefon Nokia 3310 2017 splňuje vše co slíbil. Tlačítkový telefon s dlouhou výdrží baterie, ze kterého si zavoláte a napíšete textovku je doplněn navíc o slot pro paměťovou sd kartu (max 32gb). Tento upgrade Vám umožní navíc přehrávat hudbu a videa, ale také to hlavní o co nám jde. A sice instalovat java aplikace.

Falešná Nokia 3310 a jak jí poznat?

Začátkem tohoto roku společnost Nokia otřásla průmyslem telefonu tím, že ohlásila návrat Nokia 3310, což je jediný ikonický telefon. Na mobilním kongresu Mobile World Congress (MWC) v roce 2017 jsme získali první vzhled legendárního telefonu a upřímně řečeno, nikdo z nás se nedokázal udržet v pohodě, a začlo vzrušení mezi uživateli mobilních telefonů po celém světě.