BOOBAK.CZ

Magnetický kabel vyhlásil válku polámaným konektorům

Mobily a nabíjení, téma, které vydá na jednu celou knihu. Jak udělat z těchto dvou negativních prvků jeden pozitivní a kladný výsledek? Nabíjecí kabel s magnetickým upínáním pro zařízení Apple iPhone s lightning konektorem je velice chytré napájení vašeho zařízení. Má kvalitně zpracované tělo. Na jeho výrobu byl použit nylon a PVC7. Délka kabelu je příjemných 1,2 metrů, což znamená, že dosáhne i do vzdálenějších míst, která jsou od vašeho stolu o něco dále než jeden metr.

Chraňte displej svého mobilu před poškozením

Spousta z nás nosí svůj mobilní telefon v kabelce nebo kapse spolu s klíči, mincemi a dalšími předměty, které mohou poškodit displej samotného mobilu. Určitě se proto vyplatí investovat do kvalitní folie na displej, která může eliminovat vrypy a další mechanické vady, které jsou zcela nežádoucí. Ochrana displeje mobilu by měla být pro jeho majitele primární záležitostí, proto se neváhejte ani vy, jakožto zodpovědný uživatel svého mobilního telefonu, seznámit s fólií 3MK Arc 3D. S ní bude ochrana telefonu skutečně plnohodnotná.

Ochranné sklo Baseus na celý displej

Pro výrobu tvrzeného skla byl použit prvotřídní materiál dodávaný japonskou společností Asahi Glass, která tvoří základ společenství Mitsubishi. Tvrzené sklo splňuje standard tvrdosti 9H, který zajišťuje odolnost vůči poškrábání nebo případně poškození displeje při pádu. Tvrzené sklo je vysoce průhledné a nezkresluje barevné rozlišení displeje. Pro naprostou bezpečnost displeje, zasahuje toto tvrzené sklo až do úplných krajů telefonu.

Pouzdra Goospery - Korejská kvalita

Cílem výrobce pouzder Goospery je neustálého zlepšování výrobků, aby uspokojil zákazníky a stal se plnohodnotným poskytovatelem příslušenství pro mobilní telefony. Na trhu je předním výrobcem mobilních pouzder a příslušenství pro mobilní telefony, zejména pro chytré telefony. Zaměřuje se na výzkum a vývoj zboží a proto patří mezi světovou špičku výrobců pouzder.

Anti-Shock ochranná fólie 9H

Stává se to za zlomek sekundy. V jednu chvíli jdete po ulici, kontrolujete si textovou zprávu a najednou se to stane. Váš smartphone vyklouzne z vašich rukou. Co nejrychleji se snažíte reagovat a polapit ho ve vzduchu, ale není to nic platné. Zmocňuje se vás panika zatímco mobil letí vzduchem, následně naráží na chodník a slyšíte prasknutí. A je to tady. Zrušili jste si obrazovku telefonu. Nebo možná ne ?