Vetti Craft luxusní pouzdro na mobil

Vetti craft pouzdra

Firma Vetti Craft se především zaměřuje na kvalitu a luxus. Vyrábí nejen luxusní pouzdra na mobil, ale také kvalitní kabelky, peněženky a jiné doplňky oblečení. Nošením pouzdra Vetti dáváte svému okolí jasně najevo, že si rádi dopřáváte luxus a drahý životní styl.

Také proto jsou tyto pouzdra dostupná pouze pro nejvyšší a nejdražší třídu mobilních telefonů tzv. "vlajkové lodě". Vlastníte-li pouzdro Vetti máte nejen ochranu telefonu, ale kvalitní a stylovou ochranu telefonu. Každý výrobek je totiž navržen a sestaven z drahých a kvalitních materiálů. Setkáte se tak s pouzdrem či peněženkou jak z pravé, tak krokodýlí kůže vyplněné kvalitním semišem, polykarbonátem apod. Jedná o poctivou ruční řemeslnou práci.

Poctivá ruční řemeslná práce

Určeno pro nejvyšší třídu mobilních telefonů.

Detailní popis jednotlivých produktů najdete níže. Pro zobrazení obrázků ve vysokém rozlišení přejděte do galerie .

Vetti ruční práce

 

Ochranné pouzdro Vetti Royal Thin Fit je vyrobeno z odolného a lehkého polykarbonátu. Záda krytu jsou potažena pravou kůží. Váš mobilní telefon perfektně ochrání před nárazy a škrábanci. Pouzdro je vyrobeno tak, aby obepnulo kontury telefonu, zároveň neblokuje žádné vstupy pro kabely či konektory. Snadno se nasazuje a sundává.

Vetti Royal iPhone 6 Vetti Royal iPhone 6 Vetti Royal iPhone 6 Vetti Royal iPhone 6

Dostupné pro telefony : Apple iPhone 6 / 6 Plus / 7 / 7 Plus,......

 

Pouzdro Vetti Craft Genuine Leather Card Slot Snap je rovněž vyrobeno z odolného polykarbonátu a potaženo kůži. Vnitřní kolébka je potažena semišem. Pouzdro se tak příjemně drží v ruce. Přístupy ke všem tlačítkům a konektorům není třeba vyzdvihovat. Navíc je doplněno o přihrádku na kreditní kartu nebo bankovky. Toto stylové pouzdro je příjemná kombinace ochrany telefonu a náhrady peněženky.

Vetti Card slot Vetti Card slot Vetti Card slot Vetti Card slot

 

Knížka Vetti Craft Genuine Leather Folio Stand Book v sobě inovativním způsobem kombinuje elegantní peněženku a vysoce praktický obal pro vaše oblíbené smartphone zařízení. V jeho výbavě nechybí trojice kapes na kreditní karty nebo přihrádka na bankovky. Pokud chcete mít telefon i peníze v jednom kompaktním balení neváhejte. Otevírání je chytře vyřešeno magnetickou přezkou, která se vlastně skládá ze dvou krátkých magnetických částí. Při otevírání pak stačí jen peněženku tahem otevřít. Po zavření k sobě přezky automaticky přilnou a peněženku spolehlivě udrží zavřenou.

Kromě výše zmíněných předností jistě oceníte rovněž možnost využít pouzdro také jako stojan ideální pro sledování filmů. Elegantní a kvalitní provedení ještě podtrhuje ruční šití. Jedná se o poctivou ruční řemeslnou práci.

Vetti Craft Genuine Leather Folio Stand Book Vetti Craft Genuine Leather Folio Stand Book Vetti Craft Genuine Leather Folio Stand Book